Aktuálně

Valná hromada 2018

18. 02. 2018

ilustrační fotografie
Tímto Vás, v níže uvedené pozvánce, srdečně zveme na klubovou valnou hromadu, která se tento rok z objektivních důvodů uskuteční již 10. března. Letošní porada není volební, nicméně témat k diskuzi je stále mnoho. Pivo, párek zajištěno.

Větru zdar, předseda.
 

více »

 
 

"PŘEDSILVESTR 2017"

18. 12. 2017

ilustrační fotografie
Dne 30. prosince proběhne v klubovně klubu důstojné rozloučení se starým rokem, a radostné vítání roku nového. Teplo, pivo, božská mana a další specialitky naleznete jako vždy v prostorech "Surfáče". Podmínkou vstupu jen, dobrá nálada.
 

více »

 
 

Rekonstrukce loděnice pokračuje

07. 12. 2017

ilustrační fotografie
Na počátku druhé poloviny měsíce listopadu byla zahájena v pořadí již třetí část rekonstrukce loděnice, tentokrát však zaměřená na interiér budovy. Po celkové obnově dřevěného opláštění objektu, procházejí důkladnou obnovou prostory šaten. V současné době jdou práce do finiše, více viz přiložená fotogalerie.

Vzhledem k faktu, že dosavadnímu "tepelnému reaktoru" nebyla od SÚJB České republiky prodloužena bezpečností revize, bylo vedení klubu nuceno přistoupit k zakoupení nového zařízení o jmenovitém výkonu 9 kW.
 

více »

 
 

Zazimování loděnice

09. 10. 2017

ilustrační fotografie
V souvislosti s brzkým příchodem podzimního marastu, proběhne o následujícím víkendu úklid a příprava loděnice na zimní období vč. vyklizení šaten před jejich rekonstrukcí. Mimo jiné bude třeba sbalit plachty z háků a uklidit plováky. Následně dojde k přesunu lodního materiálu a jeho zazimování v loděnici. Dle meteorologické předpovědi nám příští víkend přinese slunečné počasí s teplotami atakujícími 20 stupňovou hranici, a tak kromě velké svačiny či nějakého toho steaku stačí přibrat pouze dobrou náladu.
 

více »

 
 

Jesenický MARATHON 2017

27. 09. 2017

ilustrační fotografie
O následujícím víkendu dne 30. 09. se jako zlatý hřeb sezóny uskuteční, dnes již legendární jesenická regata - Jesenický Marathon 2017. Závod je vypsán pro lodní třídy CaO-7P, Q-3D, Rac-2, Ok-2. Záruku nad nevšedním zážitkem a to nejen pro závodníky, poskytne teplota vzduchu atakující 20-ti stupňovou hranici v souladu s kvalitním větrem jihovýchodního směru. Zázemí v podobě oddílové klubovny vč. Surf-Baru je jako vždy samozřejmostí.
 

více »