Aktuálně

Jesenický MARATHON 2018 - výsledkový servis

11. 10. 2018

ilustrační fotografie
I letos měli pořadatelé závěrečné regaty letošní jesenické sezóny na krásné počasí štěstí. ....
 

více »

 
 

"Větrný" Senior Cup 2018 - výsledkový servis

19. 08. 2018

ilustrační fotografie
O uplynulém víkendu proběhl v režii našeho klubu další ročník, téměř již kultovního jesenického závodu - Senior Cup. Jak je ostatně z názvu patrné, regata je vypsána na počest mužů, jimž učarovala voda a jejichž rodný list je prakticky nečitelný. A jak se pomalu stává pravidlem, i letošní závody se nesly ve znamení silného větru.


 

více »

 
 

Sdružený krajský přebor - výsledkový servis

23. 07. 2018

ilustrační fotografie
Sdružený krajský přebor 2018 aneb "kdo si počká ten se dočká."

Přestože větrná předpověď na letošní ročník krajského přeboru vypadala více než tragicky, síla vůle a vytrvání zúčastněných závodníků došla přesto zadostiučinění. Pozdně příchozí pulzující severní "pšouk" v rozmezí 1 až 5 m/s, mj. umně předvídaný hlavním rozhodčím, pak umožnil odjet tři, respektive čtyři rozjížďky tříd Rac-3C, CaO-2 a Q-2. Více ve výsledcích a fotogalerii.
 

více »

 
 

CZE 56 "bramborová"

30. 05. 2018

ilustrační fotografie
v přípravě
 

více »

 
 

Lucky regata 2018 - výsledkový servis

26. 05. 2018

ilustrační fotografie
Dne 21. dubna odstartoval první z několika letošních závodů pořádaných TJ Lokomotiva Cheb - oddíl jachtingu. Přestože vítr plachtění příliš nepřál, podařilo se zrealizovat ve dvou lodních třídách celkem šest rozjížděk, s níže uvedenými výsledky. Slunečné, takřka letní počasí pak závodníkům zcela vynahradilo, díky nedostatku větru, poněkud méně atraktivní závodění.
 

více »