Aktuálně

Zazimování loděnice

09. 10. 2017

ilustrační fotografie
V souvislosti s brzkým příchodem podzimního marastu, proběhne o následujícím víkendu úklid a příprava loděnice na zimní období vč. vyklizení šaten před jejich rekonstrukcí. Mimo jiné bude třeba sbalit plachty z háků a uklidit plováky. Následně dojde k přesunu lodního materiálu a jeho zazimování v loděnici. Dle meteorologické předpovědi nám příští víkend přinese slunečné počasí s teplotami atakujícími 20 stupňovou hranici, a tak kromě velké svačiny či nějakého toho steaku stačí přibrat pouze dobrou náladu.
 

více »

 
 

Jesenický MARATHON 2017

27. 09. 2017

ilustrační fotografie
O následujícím víkendu dne 30. 09. se jako zlatý hřeb sezóny uskuteční, dnes již legendární jesenická regata - Jesenický Marathon 2017. Závod je vypsán pro lodní třídy CaO-7P, Q-3D, Rac-2, Ok-2. Záruku nad nevšedním zážitkem a to nejen pro závodníky, poskytne teplota vzduchu atakující 20-ti stupňovou hranici v souladu s kvalitním větrem jihovýchodního směru. Zázemí v podobě oddílové klubovny vč. Surf-Baru je jako vždy samozřejmostí.
 

více »

 
 

Pozvánka na Jesenický pohár Q

11. 09. 2017

ilustrační fotografie
Tímto přijměte pozvánku na regatu jachtařů juniorů, tj. lodní třídy Optimist, která proběhne hned o příštím víkendu ve dnech 16. - 17. 09.. V této souvislosti můžeme snad jen připomenout, že nezbytné zázemí lze nalézt v areálu našeho klubu a to jak pro závodníky, tak pro rodiče a fanoušky sailingu.

Nemalou podporu v rámci pořadatelského úsilí organizačního týmu našeho klubu pak poskytlo Město Cheb, kterému tímto vyjadřujeme poděkování.
 

více »

 
 

Sdružený krajský přebor 2017 ve fotogalerii

19. 08. 2017

ilustrační fotografie
Ve dnech 22. - 23. července proběhla za pořadatelství našeho klubu již níže avizovaná regata s ultimativním názvem "Sdružený krajský přebor 2017". O atmosféře tohoto závodu, obohaceného o první jesenické závody padlleboardů, více než psané slovo napoví přiložená fotogalerie.
 

více »

 
 

Senior Cup 2017, aneb když letí i Rac-3C

19. 08. 2017

ilustrační fotografie
v přípravě
 

více »