Aktuálně

Sdružený krajský přebor a "Guggipaddlecup" 2017

18. 07. 2017

ilustrační fotografie
Tímto přijměte pozvánku na víkendový krajský přebor, který je vypsán pro kategorie Rac-4K, Rac-3C, CaO-2, Q-1, Ok-2.
V podvečer prvního soutěžního dne, proběhne rovněž závod paddleboardistů, Guggipaddlecup. Organizace této jesenické premiéry se ujal účastník MS v paddleboardingu a člen našeho klubu v jedné osobě, Petr Gugalov.

Nezbytné zázemí vč. občerstvení naleznete jako vždy, v prostorách Surf-Baru a klubovny.
 

více »

 
 

Soustředění jachtařských nadějí 2017 v "obrazech"

13. 07. 2017

ilustrační fotografie
V níže uvedené menší fotogalerii Vám přinášíme, alespoň částečné přiblížení průběhu již dříve avizovaného soustředění jachtařských nadějí, které proběhlo hned na úvod letošních prázdnin. Jak je z uvedených fotografií více než zřejmé, samotné soustředění se mimořádně vyvedlo, čemuž napomohlo nejen nezměrné úsilí pořadatelů, ale rovněž i vysoká účast "jachtařských juniorů", vč.členů našeho oddílu.
 

více »

 
 

Fotoreportáž z letošního „Pálení čarodějnic“

05. 05. 2017

ilustrační fotografie
Přestože nám po slibném začátku sezóny počasí moc nepřeje, klubová činnost jede na plné obrátky. Po uskutečnění prvních letošních závodů (v nejbližší době přineseme výsledkový servis), přišla na pořad dne tradiční oslava Valpuržiny noci, tedy známého Pálení čarodějnic. Více viz níže přiložené fotografie:
 

více »

 
 

Mistrovský hokej na "Surfáči"

05. 05. 2017

ilustrační fotografie
Nerušené sledování hokejových utkání našich reprezentantů na MS ve Francii, můžete sledovat i v příjemném, naturálním, takřka bio prostředí našeho Surfbaru. Vybaveného kromě jiného kvalitním projektorem zahraniční provenience. První bule bude vhozena tento pátek 5. 5. ve 20:15, za laskavé obsluhy legendy chebského konzumu F. Horváta, alias Fannyho. Všichni příznivci kvalitního hokeje, ale nejen jeho jsou zváni.
 

více »

 
 

Soustředění jachtařských nadějí na Jesenické přehradě 2017

13. 04. 2017

ilustrační fotografie
Zrovna tak jako v loňském roce, i letošní jachtařská sezóna nebude ušetřena oblíbeného soustředění mladých a začínajících jachtařských nadějí. To vše v tradiční režii našeho partnerského Jachtklubu Sokolov. Bližší informace získáte na emailu: jachtklub-jesenice@centrum.cz.