Windsurfing a jacting ChebJesenice - grafyAktuálně

TJ Lokomotiva Cheb Jachting v médiích

12. 03. 2018

ilustrační fotografie
TJ Lokomotiva Cheb Jachting v médiích aneb když charizmatu starého piána DN podlehne celorepublikový tlač a veřejnoprávní televize.
 

více »

 
 

Přestože mrazy lámaly rekordy, rychlostní rekord zůstal nezlomen

04. 03. 2018

ilustrační fotografie
Ačkoliv místní rider J.K. se snažil seč mohl, svým maximálním výkonem 70,54 km/h se k stále odolávajícímu stávajícímu rekordu přiblížil jen na dohled. Přesto za svoji jízdu, do slova a do písmene "na hraně", zaslouží neutuchající obdiv. O atmosféře onoho dne, více napoví přiložená mini fotogalerie.
 

více »

 
 

AKTUALITY: DN ice sailing na Jesenici

22. 02. 2018

ilustrační fotografie
Přestože příchod meteorologického jara se neúprosně blíží mílovými kroky, současný záchvěv zimy s celodenními mrazy umožnil nabrousit nože a "oprášit" jesenickou lední jachtu DN. Dle včerejšího měření je aktuální tloušťka ledu 7 cm. První testovací jízdy proběhnou již dnes, o následujícím víkendu lze předpokládat pokus o překročení místního max. rychlostního rekordu, tj. 72,3 km/h.
 

více »

 
 

Valná hromada 2018

18. 02. 2018

ilustrační fotografie
Tímto Vás, v níže uvedené pozvánce, srdečně zveme na klubovou valnou hromadu, která se tento rok z objektivních důvodů uskuteční již 10. března. Letošní porada není volební, nicméně témat k diskuzi je stále mnoho. Pivo, párek zajištěno.

Větru zdar, předseda.
 

více »

 
 

"PŘEDSILVESTR 2017"

18. 12. 2017

ilustrační fotografie
Dne 30. prosince proběhne v klubovně klubu důstojné rozloučení se starým rokem, a radostné vítání roku nového. Teplo, pivo, božská mana a další specialitky naleznete jako vždy v prostorech "Surfáče". Podmínkou vstupu jen, dobrá nálada.
 

více »