Windsurfing a jacting ChebJesenice - grafyAktuálně

Pozvánka na Jesenický pohár Q

11. 09. 2017

ilustrační fotografie
Tímto přijměte pozvánku na regatu jachtařů juniorů, tj. lodní třídy Optimist, která proběhne hned o příštím víkendu ve dnech 16. - 17. 09.. V této souvislosti můžeme snad jen připomenout, že nezbytné zázemí lze nalézt v areálu našeho klubu a to jak pro závodníky, tak pro rodiče a fanoušky sailingu.

Nemalou podporu v rámci pořadatelského úsilí organizačního týmu našeho klubu pak poskytlo Město Cheb, kterému tímto vyjadřujeme poděkování.
 

více »

 
 

Sdružený krajský přebor 2017 ve fotogalerii

19. 08. 2017

ilustrační fotografie
Ve dnech 22. - 23. července proběhla za pořadatelství našeho klubu již níže avizovaná regata s ultimativním názvem "Sdružený krajský přebor 2017". O atmosféře tohoto závodu, obohaceného o první jesenické závody padlleboardů, více než psané slovo napoví přiložená fotogalerie.
 

více »

 
 

Senior Cup 2017, aneb když letí i Rac-3C

19. 08. 2017

ilustrační fotografie
v přípravě
 

více »

 
 

Sdružený krajský přebor a "Guggipaddlecup" 2017

18. 07. 2017

ilustrační fotografie
Tímto přijměte pozvánku na víkendový krajský přebor, který je vypsán pro kategorie Rac-4K, Rac-3C, CaO-2, Q-1, Ok-2.
V podvečer prvního soutěžního dne, proběhne rovněž závod paddleboardistů, Guggipaddlecup. Organizace této jesenické premiéry se ujal účastník MS v paddleboardingu a člen našeho klubu v jedné osobě, Petr Gugalov.

Nezbytné zázemí vč. občerstvení naleznete jako vždy, v prostorách Surf-Baru a klubovny.
 

více »

 
 

Soustředění jachtařských nadějí 2017 v "obrazech"

13. 07. 2017

ilustrační fotografie
V níže uvedené menší fotogalerii Vám přinášíme, alespoň částečné přiblížení průběhu již dříve avizovaného soustředění jachtařských nadějí, které proběhlo hned na úvod letošních prázdnin. Jak je z uvedených fotografií více než zřejmé, samotné soustředění se mimořádně vyvedlo, čemuž napomohlo nejen nezměrné úsilí pořadatelů, ale rovněž i vysoká účast "jachtařských juniorů", vč.členů našeho oddílu.
 

více »